הנהלה

צוות העובדים הוא מקור גאוותנו. הוא גם היתרון התחרותי שלנו. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו אישית בכל שאלה או בקשה ומבטיחים לא נחסוך בחיוכים ולעשות כמיטב יכולתנו להענות לפנייתכם בהקדם האפשרי.

ד"ר ר. בן-אליעזר, מייסד ומנכ"ל
ייסד את חברת עירונית לפני למעלה מעשור (בשנת 1998) תוך תחושת שליחות ורצון אמיתי לשמש ככתובת לפנייה בכל הקשור לבדיקת ולהפחתת מיסוי עירוני. בעברו כיהן במשרות דיפלומטיות בכירות, לרבות כהונה כקונסול כללי וכשגריר.


רואת חשבון שובל פרידמן- בוקובזה, סמנכ"לית
מתמחה בתחום המיסוי העירוני. אחראית על תפעול החברה וניהול הטיפול בחברות וגופים עתירי נכסים כגון: משרד הביטחון, נכסי המדינה, סלקום, חברת החשמל וכו'. בעלת תואר B.A במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ומוסמכת כרואת חשבון.
ליצירת קשר: 073-2688500 shoval@ironit.co.il


ערן שמעוני, מנהל המחלקה הטכנית
ערן משמש כ"מומחה" בכל הקשור לנושא הטכני ולנושא מדידות השטחים. הוא בעל נסיון רב במדידות לצורכי ארנונה ואפשר להגיד שיש לו "עיני נץ". לערן יש תואר ראשון בפיסיקה
(.B.S.C) מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים (.M.B.A). כמו כן ברשותו תעודת שמאי מקרקעין.


רחל מזרב, מנהלת קשרי לקוחות ותחום בדיקת צווי ארנונה
רחל מנהלת קשרי לקוחות וכן מרכזת את תחום בדיקת צווי הארנונה ובכללם בדיקת חריגות מחוקי ההקפאה. במסגרת עבודתה אחראית על תיאום בין הגורמים השונים הנוטלים חלק בטיפול בלקוחות. לרחל שנות ניסיון רבות בתחום ניהול קשרי לקוחות במגזר העסקי ובכללן חברות מהמובילות במשק. בעלת תואר ראשון משולב (B.A) בניהול ובפסיכולוגיה.
ליצירת קשר- rachel@ironit.co.il


לפנייה לאנשים נוספים – office@ironit.co.il